Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Atheros WLAN Driver 9.2.0.419.0 for XP

Toshiba Atheros WLAN Driver 9.2.0.419.0 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1854
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Atheros
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: atheros-wlan-xp-9204190.z...
Toshiba Atheros WLAN Driver 9.2.0.419.0 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Atheros.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Atheros WLAN Driver 9.2.0.419.0 for XP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ColorPlus PDF Printer Driver czy Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal. Toshiba Atheros WLAN Driver 9.2.0.419.0 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.