Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TopoMapper Plus 9.0.0

TopoMapper Plus to proste narzędzie, dzięki któremu zmapujemy sieć LAN. Nie jest perfekcyjne, ale wystarczy dla mniej skomplikowanych czynności.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 891
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Zoho Corp.
Rozmiar: 80.32 MB
Nazwa pliku: ManageEngine_TopoMapperPl...
TopoMapper Plus to nieskomplikowane narzędzie do monitorowania i mapowania urządzeń w sieci lokalnej. Służy to szybkiej wizualizacji topologii LAN-u. Automatycznie wykrywa i aktualizuje dane o sprzęcie, rozpoznaje serwery i stacje robocze, rutery, zapory i systemy wirtualne. Program działa przy tym szybko, choć nie zawsze skutecznie. Okresowa weryfikacja zasobów pozwala na kontrolę spisu. Informacje wydobyte ze znalezionych urządzeń nie są rozbudowane. Ograniczają się głównie do monitorowania wydajności, zajętości pamięci czy obciążenia karty sieciowej. Pojawiają się też problemy z prawidłowym określeniem zainstalowanego oprogramowania.

TopoMapper Plus umożliwia zapisanie gotowych diagramów w postaci plików PDF, wydrukować lub współdzielić z innymi użytkownikami. Sklasyfikowane zasoby daje się w łatwy sposób filtrować, dzielić na podsieci czy typy urządzeń. Program można przetestować dzięki 30-dniowej wersji testowej.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.