Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Titanium Backup ? root 5.5.2

Titanium Backup ? root to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Titanium Backup ? root powstało w studiu firmy Titanium Track.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1189
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Titanium Track
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku: details?id=com.keramidas....
Titanium Backup ? root to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Titanium Backup ? root zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Titanium Track.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 5.5.2. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Voice Search oraz Full Screen Caller ID PRO.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.