Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Tips & Tricks Series 2.5.5

Tips & Tricks Series to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Tips & Tricks Series dzięki zaangażowaniu pracowników Imagine Publishing.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 469
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Imagine Publishing
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Tips & Tricks Series to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Tips & Tricks Series zostało stworzone przez firmę Imagine Publishing.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.5.5. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić National Geographic Traveler Magazine oraz Focus Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.