Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Thumb Keyboard (Phone/Tablet) 4.5.3.00.142

Thumb Keyboard (Phone/Tablet) to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. Użytkownicy mogą korzystać z Thumb Keyboard (Phone/Tablet) dzięki zaangażowaniu pracowników Beansoft.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 522
Cena/licencja: 9,65 zł
Producent/dystrybutor: Beansoft
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku: details?id=com.beansoft.k...
Thumb Keyboard (Phone/Tablet) to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Zarządzanie projektami. Thumb Keyboard (Phone/Tablet) zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Beansoft.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 4.5.3.00.142. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić ezPDF Reader PDF Annotate Form oraz Modern Combat 3: Fallen Nation.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.