Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Three Weeks in Paradise 3.0

Three Weeks in Paradise to świetne połączenie gry zręcznościowej i logicznej. Sterujemy tu Wallym, któremu tubylcy na tropikalnej wyspie porwali żonę i syna.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1037
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Team SpecNG
Rozmiar: 18.46 MB
Nazwa pliku: TWIP30_installer.zip
Three Weeks in Paradise to remake gry przygodowo-zręcznościowej, wydanej pierwotnie w 1986 roku na ZX Spectrum. Mamy tu historię człowieka imieniem Wally (znanego z kilku innych podobnych gier), który jedzie wraz z zoną i synem na rajskie wakacje w tropikach. Niestety, tubylcy porywają jego żonę i syna, planując zrobić z nich wieczorną ucztę. Wally rusza rodzinie na ratunek, co wiąże się z koniecznością znalezienia sposobu uwolnienia bliskich. W praktyce gameplay Three Weeks in Paradise to połączenie gry przygodowej i zręcznościowej. Poruszamy się po dwuwymiarowych planszach, unikając wrogów i pułapek oraz zbierając przedmioty i używając ich w odpowiednich miejscach. Tytuł ten reprezentuje niespotykany dziś gatunek, który jednak w latach 80-tych był bardzo popularny (reprezentuje go między innymi legendarny Dizzy).

Three Weeks in Paradise jest do pobrania za darmo. Mała podpowiedź - bardzo ważnym przedmiotem jest mięta, której jednak nie widać na planszy. Zasłania ją słupek trzymający tablicę z napisem TRADING POST. Radzimy zacząć od zabrania jej stamtąd. Poza tym pełną solucję gry można odnaleźć na licznych stronach w sieci.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.