Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The World of Interiors 2.5.8

The World of Interiors to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. The World of Interiors zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Condé Nast Digital Britain.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 824
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Condé Nast Digital Britain
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
The World of Interiors to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. The World of Interiors to aplikacja wprowadzona na rynek przez Condé Nast Digital Britain

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.8 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Z naszej bazy polecamy także mbw! By Mercedes-Benz oraz GQ Style UK.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.