Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Wire 6.1

The Wire to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. The Wire powstało w studiu firmy Exact Editions Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 507
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Exact Editions Ltd
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:
The Wire to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. The Wire zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Exact Editions Ltd.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 6.1.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić SELF Magazine oraz ADMIN Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.