Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Week UK 2.1

The Week UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. The Week UK może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Dennis Publishing Ltd

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1142
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Dennis Publishing Ltd
Rozmiar: 19 KB
Nazwa pliku:
The Week UK to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. The Week UK powstało w studiu firmy Dennis Publishing Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.1 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Men's Fitness UK Replica oraz Hi-Fi Choice.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.