Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Vulture Strike Demo 1.1

Są duże, szalone i niezwykle odporne na uderzenia! Mają szczytny cel. Od wieków budują masywną armatę, której używają, by wystrzeliwać się w kierunku księżyca. Żaden z nich nie ma jednak pojęcia, iż to, co tak dobrze widać, może być taaaak daleko.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 855
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Brontes Processing
Rozmiar: 18.3 MB
Nazwa pliku: TVSsetup.exe
"Są duże, szalone i niezwykle odporne na uderzenia! Mają szczytny cel. Od wieków budują masywną armatę, której używają, by wystrzeliwać się w kierunku księżyca. Żaden z nich nie ma jednak pojęcia, iż to, co tak dobrze widać, może być taaaak daleko.

""NADZIEJA JEST JEDNAK CZĘŚCIĄ ICH NATURY.""

Więc dopóki wiatr wieje, słońce świeci, a sępy wierzą, wielkie Sępie Uderzenie będzie pozwalało im dążyć do postawionego sobie celu. Pamiętaj, że możesz pomóc im utrzymać wiarę. Jeśli tylko masz wystarczającą moc w rękach, możesz użyć jej, by nadawać sępom odpowiedni kierunek. Ochotników nie brakuje, a cenny jest każdy pokonany metr! Sępom pomagać można w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Swoje rekordy możesz wysyłać na serwer producenta, gdzie na bieżąco można porównywać własne osiągnięcia z resztą świata. Nawet jeśli nie pomożesz sępom osiągnąć celu, to z pewnością pomożesz im utrzymać wiarę w to, że odwalają kawał dobrej roboty!"

Stabilne wersje The Vulture Strike Demo

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.