Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Vision Magazine 1.3

The Vision Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. The Vision Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Mastery.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 608
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Mastery
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
The Vision Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. The Vision Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Mastery

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.3. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Z naszej bazy polecamy także Total Honda oraz Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.