Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Red Bulletin - english 1.25

The Red Bulletin - english to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. The Red Bulletin - english powstało w studiu firmy Red Bull.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 671
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Red Bull
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
The Red Bulletin - english to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie The Red Bulletin - english odpowiedzialna jest firma Red Bull.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.25 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić TRVL oraz Watches International.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.