Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Official Ferrari Magazine 1.4

The Official Ferrari Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. The Official Ferrari Magazine powstało w studiu firmy Ferrari.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 382
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Ferrari
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
The Official Ferrari Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie The Official Ferrari Magazine odpowiedzialna jest firma Ferrari.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.4.. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić AŚ 4x4 oraz Classic Ford: the car magazine for Ford fans.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.