Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Men's Book 3.1.0

The Men's Book to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. The Men's Book zostało stworzone przez firmę BlueToad, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 460
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: BlueToad, Inc.
Rozmiar: 20 KB
Nazwa pliku:
The Men's Book to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. The Men's Book powstało w studiu firmy BlueToad, Inc..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.1.0 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić donna hay magazine oraz PC Format Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.