Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Independent 1.1

The Independent to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie The Independent odpowiedzialna jest firma Independent Digital News & Media Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 467
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Independent Digital News & Media Limited
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
The Independent to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. The Independent może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Independent Digital News & Media Limited

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Futbol Live - Tygodnik Kibica oraz DIE WELT.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.