Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Ideal Home & Garden 2.3

The Ideal Home & Garden to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. The Ideal Home & Garden zostało stworzone przez firmę Magzter Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 392
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Magzter Inc.
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
The Ideal Home & Garden to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. The Ideal Home & Garden zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Magzter Inc..

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.3. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także How It Works oraz Inked Girls Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.