Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Guardian and Observer iPad edition 2.0.2

The Guardian and Observer iPad edition to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. The Guardian and Observer iPad edition zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Guardian News and Media Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 573
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Guardian News and Media Limited
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
The Guardian and Observer iPad edition to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Za stworzenie The Guardian and Observer iPad edition odpowiedzialna jest firma Guardian News and Media Limited.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.0.2.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić American Photo+ oraz Moto X.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.