Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Economist on iPhone (Europe) 2.2

The Economist on iPhone (Europe) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. The Economist on iPhone (Europe) powstało w studiu firmy The Economist.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 860
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: The Economist
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:
The Economist on iPhone (Europe) to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z The Economist on iPhone (Europe) dzięki zaangażowaniu pracowników The Economist.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.2 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Astronomy Magazine oraz Foto-Kurier.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.