Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Economist on iPad (Europe) 2.3

The Economist on iPad (Europe) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Za stworzenie The Economist on iPad (Europe) odpowiedzialna jest firma The Economist.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 508
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: The Economist
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
The Economist on iPad (Europe) to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. The Economist on iPad (Europe) to aplikacja wprowadzona na rynek przez The Economist

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.3 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić BRIEF oraz NYTimes.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.