Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TextReader & Translator 2.03

"Czytacz i Tłumacz" tekstów angielskich jest programem, którego głównym celem jest wymawianie poszczególnych słów oraz całych zdań w języku angielskim. Dzięki niemu użytkownik wpisując dowolny wyraz w języku angielskim błyskawicznie będzie mógł usłyszeć jego poprawną wymowę.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1345
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Przemysław Rusiecki
Rozmiar: 2.19 MB
Nazwa pliku: tr_pack.exe
"Czytacz i Tłumacz" tekstów angielskich jest programem, którego głównym celem jest wymawianie poszczególnych słów oraz całych zdań w języku angielskim. Dzięki niemu użytkownik wpisując dowolny wyraz w języku angielskim błyskawicznie będzie mógł usłyszeć jego poprawną wymowę. W najnowszej wersji TextReader tłumaczy pojedyncze wyrazy oraz całe zdania z języka polskiego na angielski i odwrotnie. Ponadto można wykorzystywać go do czytania e-maili, tesktu ze stron internetowych itp.

Poprzednia wersja wymagała doinstalowywania komponentów : Lernout & Hauspie TruVoice American English TTS Engine oraz Microsoft Speech API 4.0. Użytkownicy, zwłaszcza Ci mniej zaawansowani, mogli mieć z tym problem. Teraz wszystko jest już w jednym pliku instalacyjnym.

Stabilne wersje TextReader & Translator

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.