Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TeraCopy 2.3

TeraCopy to oprogramowanie zaprojektowane z myślą o zoptymalizowaniu procesu kopiowania dużej ilości danych. Wersja darmowa dla użytkowników domowych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 785
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Code Sector
Rozmiar: 2.67 MB
Nazwa pliku: teracopy.exe

[inne wersje programu TeraCopy]
TeraCopy to oprogramowanie zaprojektowane z myślą o zoptymalizowaniu procesu kopiowania dużej ilości danych. Aplikacja wykorzystuje specjalną technikę dynamicznej regulacji rozmiaru bufora w celu zwiększenia szybkości kopiowania lub przenoszenia plików. Podczas transferu danych między twardymi dyskami wykorzystywana jest wydajna metoda asynchronicznego kopiowania. W najnowszym wydaniu zmodyfikowano interfejs graficzny.

W każdej chwili użytkownik może przerwać kopiowanie lub przenoszenie danych, uwolnić zasoby systemowe, wykonać inne zadanie i w dowolnym momencie kontynuować operację. W wypadku jakichkolwiek błędów TeraCopy próbuje kilkukrotnie powtórzyć kopiowanie, a jeśli to nie przynosi rezultatu, pomija problematyczne pliki, nie zatrzymując przesyłania danych. Oczywiście po zakończeniu prezentuje raport, wskazując zasoby, które nie zostały przeniesione. Do zalet programu należy zaliczyć również pełną integrację z powłoką systemową, a tym samym zastąpienie domyślnego Exploratora.

TeraCopy w tej wersji jest darmowe dla użytkowników domowych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.