Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Tegrak Overclock Ultimate 1.9.6

Tegrak Overclock Ultimate to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Za stworzenie Tegrak Overclock Ultimate odpowiedzialna jest firma tegrak.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 765
Cena/licencja: 6,94 zł
Producent/dystrybutor: tegrak
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku: details?id=com.tegrak.ove...
Tegrak Overclock Ultimate to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Tegrak Overclock Ultimate dzięki zaangażowaniu pracowników tegrak.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 1.9.6. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Need for Speed™ Hot Pursuit oraz Mobile Counter Pro - 3G, WIFI.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.