Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TeamViewer do zdalnej pomocy 7.0.405

TeamViewer do zdalnej pomocy to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami TeamViewer do zdalnej pomocy powstało w studiu firmy TeamViewer.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 990
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: TeamViewer
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku: details?id=com.teamviewer...
TeamViewer do zdalnej pomocy to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. TeamViewer do zdalnej pomocy zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio TeamViewer.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 7.0.405. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Tapety HD dla Androida oraz SoundHound.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.