Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Tattoo Style 1.6.02

Tattoo Style to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Tattoo Style zostało stworzone przez firmę 3D-Zeitschrift GmbH.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 632
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: 3D-Zeitschrift GmbH
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:
Tattoo Style to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Tattoo Style dzięki zaangażowaniu pracowników 3D-Zeitschrift GmbH.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.6.02 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Women's Health Mag oraz Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.