Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Tattoo Slide 1.0.4

Tattoo Slide to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Tattoo Slide zostało stworzone przez firmę Five International Kft.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 652
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Five International Kft
Rozmiar: 1 KB
Nazwa pliku:
Tattoo Slide to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Tattoo Slide dzięki zaangażowaniu pracowników Five International Kft.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0.4. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Linux For You oraz BBC History Italia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.