Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TASCAM US-122MKII Audio Interface Driver 2.10 for Mac OS

TASCAM US-122MKII Audio Interface Driver 2.10 for Mac OS są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki TASCAM.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 788
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TASCAM
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: us-122mk2_144mk2_2.10.zip
TASCAM US-122MKII Audio Interface Driver 2.10 for Mac OS jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy TASCAM.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

TASCAM US-122MKII Audio Interface Driver 2.10 for Mac OS to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony Vaio VPCZ11HGX Intel WLAN Driver 13.2.1.5 for Windows 7 x64, czy Gigabyte GA-P45T-ES3G (rev. 1.3) Microsoft UAA Driver 5.10.0.501. Kod programu TASCAM US-122MKII Audio Interface Driver 2.10 for Mac OS został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.