Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Tap! Apps, games & kit reviewed for iPad, iPhone and iPod to 2.1.1

Tap! Apps, games & kit reviewed for iPad, iPhone and iPod to to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Tap! Apps, games & kit reviewed for iPad, iPhone and iPod to zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 571
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 24 KB
Nazwa pliku:
Tap! Apps, games & kit reviewed for iPad, iPhone and iPod to to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Tap! Apps, games & kit reviewed for iPad, iPhone and iPod to powstało w studiu firmy Future plc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.1.1. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić auto motor HD oraz Cook Vegetarian.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.