Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Szybka Inwentaryzacja

Szybka Inwentaryzacja to aplikacja zarówno dla firm, jak i urzędów. Umożliwia przeprowadzenie szybkiej i wydajnej inwentaryzacji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2556
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: PWSK Jacek Krywult
Rozmiar: 18.39 MB
Nazwa pliku: Szybka_Inwentaryzacja_dem...
Szybka Inwentaryzacja sprawnie dokonuje inwentaryzacji. Oszczędza czas, odciąża pracowników i eliminuje pomyłki. Program adresowany jest do dwóch grup odbiorców: firm produkcyjnych i handlowych- jako program do inwentaryzacji magazynów oraz firm, urzędów, szkół, instytucji- jako program do inwentaryzacji środków trwałych i wyposażenia. Szybką Inwentaryzację możemy przeprowadzić z wykorzystaniem: kodów kreskowych, komputerowych numerów inwentarzowych, a także zbliżeniowych tagów RFID

Szybka Inwentaryzacja jest prosta w użyciu i pozwala na intuicyjną, ergonomiczną obsługę poszczególnych operacji, ewidencję stanów, kartotek inwentarzowych, położenia środków trwałych i wyposażenia, a dodatkowo na kontrolę terminów przeglądów technicznych i gwarancji. Aplikacja archiwizuje dane z inwentaryzacji, sporządza raport różnic inwentarzowych, zawiera kartoteki materiałowe, magazynowe i inwentarzowe. Zastosowanie kodów kreskowych lub tagów zbliżeniowych znacznie przyśpiesza inwentaryzację. Staje się ona szybka i eliminuje powstawanie ewentualnych błędów. Decydujące jest zastosowanie odpowiednio dobranych etykiet samoprzylepnych. Przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu: skanerów kodów kreskowych, kolektorów danych (przenośnych terminali ze czytnikiem kodów kreskowych) i drukarek kodów kreskowych inwentaryzację przeprowadza się sprawnie, a dane archiwizowane są w bazie danych w jednym miejscu. Program dostarcza wszelkich potrzebnych zestawień inwentaryzacyjnych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.