Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SystemPanel App / Task Manager 1.1.2

SystemPanel App / Task Manager to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. SystemPanel App / Task Manager zostało stworzone przez firmę NextApp, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 844
Cena/licencja: 9,99 zł
Producent/dystrybutor: NextApp, Inc.
Rozmiar: 71 KB
Nazwa pliku: details?id=nextapp.system...
SystemPanel App / Task Manager to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. SystemPanel App / Task Manager powstało w studiu firmy NextApp, Inc..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.1.2. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić PlayerPro Music Player oraz Koi Live Wallpaper.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.