Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Symfonia Finanse i Księgowość 2013.a

Symfonia Finanse i Księgowość to program do prowadzenia pełnej księgowości firmy. Nadaje się do użycia w każdym rodzaju przedsiębiorstwa.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 4343
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Sage sp. z o.o.
Rozmiar: 90.94 MB
Nazwa pliku:
Symfonia Finanse i Księgowość to program realizujący wszystkie zasadnicze operacje księgowe – od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez Użytkownika zestawień i sprawozdań. Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami przy wymianie zleceń płatności i odbieraniu wyciągów. Współpracuje z serwisem miedzyfirmami.pl.

Symfonia Finanse i Księgowość można łatwo przystosować do potrzeb firmy. Istnieje tu opcja rozpoczęcia pracy w każdym miesiącu roku obrachunkowego, poprzez wprowadzenie bilansu otwarcia i obrotów rozpoczęcia. Generowanie wzorcowego planu kont powiązanego ze wzorami sprawozdań finansowych (w oparciu o dane podawane przy zakładaniu firmy), rozbudowany mechanizm wzorców księgowania może być zastosowany niezależnie dla dekretacji i wpisów w rejestrach VAT i wiele innych funkcji.

UWAGA

Po kliknięciu POBIERZ na tej stronie użytkownik zostaje przeniesiony na stronę producenta, gdzie musi wypełnić formularz, aby pobrać demo.

Wersja demo pozwala na 60-dniowe używanie aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.