Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

swipe mag 1.0.3

swipe mag to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. swipe mag zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Steel Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 622
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Steel Media
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
swipe mag to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. swipe mag może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Steel Media

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.0.3.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Maxim+ Magazine oraz iGrazia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.