Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sweet Home 3D (Mac) 4.3

Sweet Home 3D to open sourcowy program służący do planowania aranżacji wnętrz. Posiada on bardzo duże możliwość i zadowoli także bardziej wymagających użytkowników.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1074
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: eTeks
Rozmiar: 17.47 MB
Nazwa pliku: SweetHome3D-4.3-macosx.dm...
Sweet Home 3D to aplikacja pozwalająca na stworzenie aranżacji mieszkania lub domu. Użytkownik może wprowadzić bardzo dokładne dane dotyczące swojej nieruchomości (także umieszczenie drzwi lub okien). Dzięki temu nasz projekt może zgadzać się z rzeczywistością co do centymetra. Następnie ustawiamy wybrane przez nas meble. Podstawowa baza jest dosyć uboga, ale dostępny jest szereg elementów dodatkowych, które można pobrać ze strony autorów aplikacji. Prezentowana wersja przeznaczona jest na komputery wyposażone w system Mac OS X.

Sweet Home 3D zaskakuje mnogością funkcji. Oprócz standardowego planu aplikacja umożliwia nam obserwowanie pomieszczeń w 3D. Następnie możemy stworzyć fotorealistyczne obrazy i filmy video wykorzystując różne źródła światła. Twórcą tej aplikacji jest eTeks. W najnowszej wersji udało się usunąć szereg drobnych błędów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.