Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Surfing Magazine 2.5.7

Surfing Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Surfing Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Grind Media, LLC.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 556
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Grind Media, LLC
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Surfing Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Hobby. Za stworzenie Surfing Magazine odpowiedzialna jest firma Grind Media, LLC.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.5.7.. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić International Herald Tribune for iPhone oraz Travel Africa Magazines.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.