Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Supermicro X9DRi-F Matrox Display Driver 1.02.005

Supermicro X9DRi-F Matrox Display Driver 1.02.005 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki MATROX.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 361
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: MATROX
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: v1.02.05s.zip
Supermicro X9DRi-F Matrox Display Driver 1.02.005 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki MATROX.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Supermicro X9DRi-F Matrox Display Driver 1.02.005 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI / RAID Preinstal czy Asrock B75M R2.0 Instant Boot Utility 1.29. Supermicro X9DRi-F Matrox Display Driver 1.02.005 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.