Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SuperMicro X9DR3-LN4F+ Intel LAN Driver 17.2

SuperMicro X9DR3-LN4F+ Intel LAN Driver 17.2 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 217
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: PRO_v17.2.zip
SuperMicro X9DR3-LN4F+ Intel LAN Driver 17.2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Samsung NP305U1A Series 3 Easy Migration Software 1.0.0.19 for W i Gigabyte GA-Z77X-UP7 (rev. 1.0) Intel USB 3.0 Driver 1.0.5.235. Kod programu SuperMicro X9DR3-LN4F+ Intel LAN Driver 17.2 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.