Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Supermicro X9DAX-iF Intel RSTe SATA Driver 3.5.0.1101

Supermicro X9DAX-iF Intel RSTe SATA Driver 3.5.0.1101 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 531
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: IATA_CD.exe
Supermicro X9DAX-iF Intel RSTe SATA Driver 3.5.0.1101 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

W naszej bazie, oprócz Supermicro X9DAX-iF Intel RSTe SATA Driver 3.5.0.1101, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asus Xonar DG Audio Driver 5.12.8.1794 for XP czy Philips SPC210NC/00 Webcam Driver 4.3 for XP. Supermicro X9DAX-iF Intel RSTe SATA Driver 3.5.0.1101 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.