Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SuperMicro X9DA7 BIOS 1.0a

SuperMicro X9DA7 BIOS 1.0a to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma SuperMicro.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 434
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SuperMicro
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: getfile.aspx?ID=1879
SuperMicro X9DA7 BIOS 1.0a to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma SuperMicro.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

SuperMicro X9DA7 BIOS 1.0a to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby AMD Radeon HD 6410D Display Driver 8.982.7.0 for Windows 8, czy Gigabyte GA-Z77-DS3H (rev. 1.1) EZ Setup Utility B12.0509.1. SuperMicro X9DA7 BIOS 1.0a poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.