Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SuperMicro X8DTS-F BIOS R 2.0c

SuperMicro X8DTS-F BIOS R 2.0c są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma SuperMicro.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 577
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SuperMicro
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: getfile.aspx?ID=1551
SuperMicro X8DTS-F BIOS R 2.0c to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma SuperMicro.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

SuperMicro X8DTS-F BIOS R 2.0c to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Xerox Phaser 3130 PCL 6, czy Xerox Phaser 3130 PCL 6. Programiści SuperMicro zadbali, by SuperMicro X8DTS-F BIOS R 2.0c były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.