Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sunday Times 2.3

Sunday Times to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Sunday Times zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Times Newspapers Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 598
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Times Newspapers Limited
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Sunday Times to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Sunday Times zostało stworzone przez firmę Times Newspapers Limited.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.3. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Total Guitar: Europe’s best selling guitar magazine with tab and oraz The Telegraph for iPad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.