Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Street View w Mapach Google 1.8.1.0

Street View w Mapach Google to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS Użytkownicy mogą korzystać z Street View w Mapach Google dzięki zaangażowaniu pracowników Google Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 712
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Google Inc.
Rozmiar: 26 KB
Nazwa pliku: details?id=com.google.and...
Street View w Mapach Google to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Nawigacja GPS. Street View w Mapach Google zostało stworzone przez firmę Google Inc..

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 1.8.1.0. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić AutoGuard Pro Unlocker oraz Moon Phase Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.