Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

strategy+business magazine 2.3.6

strategy+business magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. strategy+business magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Booz & Company Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 565
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Booz & Company Inc.
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:
strategy+business magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. strategy+business magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Booz & Company Inc.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.3.6.. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Runner's World UK oraz Martha Stewart Everyday Food Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.