Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

StartUp Magazine PL 1.1.15

StartUp Magazine PL to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. StartUp Magazine PL może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Colorful Media

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 871
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Colorful Media
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
StartUp Magazine PL to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Użytkownicy mogą korzystać z StartUp Magazine PL dzięki zaangażowaniu pracowników Colorful Media.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.1.15 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić DJ Mag oraz Linux Format: the voice of the Linux and Open Source community.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.