Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SpyCam Watcher 1.1

SpyCam Watcher to program do podglądania obrazów z kamer. Może także służyć do alarmowania, gdy wykryją one ruch na swoim obszarze.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 5370
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Beausoft Ltd.
Rozmiar: 10.82 MB
Nazwa pliku: scwsetup_1.1.exe
SpyCam Watcher to oprogramowanie, za pomocą którego mamy szybki i łatwy dostęp do kamer bezpieczeństwa. Mogą być to zarówno kamery na terenie posesji, sklepu czy fabryki, jak też i np. w pokoju dziecka. Aplikacja posiada wsparcie dla wykrywania ruchu, automatycznego nagrywania obrazu, zarządzania miejscem na dysku, czy też wszczynaniem alarmów za pośrednictwem e-maila oraz SMS-a. Dodatkowo mamy tu wsparcie dla smartfonów - dzięki temu możemy mieć podgląd na obraz z kamery w swoim telefonie.

SpyCam Watcher dostępny jest w dwóch wersjach - darmowej oraz testowej wydania komercyjnego. Instalator zawiera tą drugą, jednak po upływie czasu okresu testowego program automatycznie zmienia się w wersję darmową. Odbywa się to kosztem utraty kilku funkcji.

UWAGA

Programy antywirusowe z rodziny Norton mogą identyfikować plik instalacyjny jako wirusa. Producent zapewnia, że jest to fałszywy alarm.

Aplikacja wspiera kamery następujących producentów:

4XEM, ACTi, Airwave, Airlink101, Appro, Arecont, Aviosys, Axis, AWS, BlueEyes, Bosch, Canon, CBC (America) , Conceptronic, D-Link, Digitus, e-tech, Edimax, Eltis, Flexwatch, FOScam, GadSpot, Hawking, Hunt, IndigoVision, Infinova, Intellinet, IQinVision, JVC, Level 1, Linudix, Logitech, Luxon, Microsoft, Mobotix, Newafa, Opticam, Orite, Panasonic, Pelco, Pixord, Planet, Plustek, Prolink, Sanyo, Sixcom, Sony, Sparklan, StarDot, Toshiba, TP-Link, Trendware, Veo, Vivotek, Xannet, Y-Cam, Yoko, Zonet
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.