Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sprint SmartView 1.20.0016

Sprint SmartView są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Sprint.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1056
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sprint
Rozmiar: 37 KB
Nazwa pliku: Sprint_SmartView_for_Wind...
Sprint SmartView jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Sprint.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Sprint SmartView, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asus WL-520gC Wireless Router Firmware 7.0.1.46 Beta czy MSI ZH77A-G43 Realtek LAN Driver 5.792.1208.2011 for XP. Sprint SmartView poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.