Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Splash PRO 1.13.2

Splash PRO to odtwarzacz filmów wideo. Płynny, wyraźny oraz pełny żywych kolorów obraz na ekranie Twojego komputera sprawi, że oglądanie filmów stanie się o wiele przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 765
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Mirillis
Rozmiar: 16.61 MB
Nazwa pliku: splash_pro_1_13_2_setup.e...
Splash PRO to odtwarzacz wideo zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem jakości HD. Aplikacja otworzy filmy w mniej niż 1 sekundę. Włącz Splash PRO i rozsiądź się wygodnie w swoim fotelu. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kodeków. Wystarczy, że zainstalujesz Splash PRO na swoim komputerze i już możesz się cieszyć bezkonkurencyjną jakością HD na swoim ekranie. Ponadto możesz odtwarzać klipy HD bezpośrednio ze swojej kamery AVCHD przy pomocy interaktywnego menu.

Splash PRO to dobra jakość obrazu dzięki autorskiej technologii Picture2 Dzięki technologii Picture2 możesz się cieszyć super płynnym obrazem, wyraźnymi detalami oraz pełnią koloru. To wszystko zobaczysz dzięki zaawansowanemu silnikowi przetwarzania obrazu, który został opracowany specjalnie na potrzeby odtwarzacza Splash PRO. Program udostępnia szybki, stylowy i innowacyjny interfejs użytkownika. Splash to kompaktowy, stylowy i niezwykle szybki odtwarzacz wideo. Dostarcza estetycznych wrażeń jakich nie znajdziesz w żadnym innym odtwarzaczu.

Nowości w tym wydaniu:

- poprawa dekodowania wideo VC-1 z akceleracją sprzętową CUDA

- poprawa dekodowania wideo VC-1 z akceleracją sprzętową Intel ClearVideo (wymagane są najnowsze sterowniki dla kart graficznych Intel HD)

- naprawione przewijanie WMV na systemie Windows 8

- poprawione dekodowanie wideo VC-1

Stabilne wersje Splash PRO

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.