Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SPEED READER PL 2.0

SPEED READER PL 2.0 to kurs szybkiego czytania w postaci pakietu programów komputerowych, które przedstawiają zbiór najlepszych pomysłów, metod i strategii zdobywania wiedzy. Program pomaga w eliminowaniu najczęściej popełnianych błędów czytelniczych oraz rozwija pozytywne nawyki, które mogą doprowadzić do zwiększenia prędkości czytania nawet 5 razy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1738
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Brontes Processing
Rozmiar: 8.73 MB
Nazwa pliku: sr20.exe
SPEED READER PL 2.0 to kurs szybkiego czytania w postaci pakietu programów komputerowych, które przedstawiają zbiór najlepszych pomysłów, metod i strategii zdobywania wiedzy. Program pomaga w eliminowaniu najczęściej popełnianych błędów czytelniczych oraz rozwija pozytywne nawyki, które mogą doprowadzić do zwiększenia prędkości czytania nawet 5 razy. Kurs ten powstawał w oparciu o wiedzę i doświadczenia takich autorytetów w tej dziedzinie jak dr Zdzisław Szkutnik czy prof. Czesław Nosal. SPEED READER PL 2.0 jest jednym z pierwszych, polskich programów, które w pełni czerpią z technologii Windows Presentation Foundation firmy Microsoft, co pozwoliło przygotować nowoczesny, cieszący oko interfejs użytkownika.

Najważniejsze funkcje: prosta instalacja, obsługa wielu użytkowników, tryb lekcji, testy zrozumienia i szybkości czytania, moduł presenter, treningi tematyczne, tryb wyboru ćwiczenia, statystyki dla każdego użytkownika, metronom, bezpłatne aktualizacje.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.