Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SPB Shell 3D 1.6.3

SPB Shell 3D to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe SPB Shell 3D zostało stworzone przez firmę SPB Software.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 876
Cena/licencja: 47,45 zł
Producent/dystrybutor: SPB Software
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku: details?id=com.spb.shell3...
SPB Shell 3D to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe. Użytkownicy mogą korzystać z SPB Shell 3D dzięki zaangażowaniu pracowników SPB Software.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.6.3. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić XDA Premium oraz OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.