Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sound + Vision 3.2

Sound + Vision to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Sound + Vision dzięki zaangażowaniu pracowników Bonnier Corporation.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 533
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bonnier Corporation
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:
Sound + Vision to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Sound + Vision to aplikacja wprowadzona na rynek przez Bonnier Corporation

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.2. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić MM in English oraz Car and Driver for iPad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.