Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Soonr 3.3.0 (iPhone)

Soonr to mała aplikacja pozwalająca na przeglądanie dokumentów. Z telefonu iPhone istnieje tylko możliwość zobaczenia dokumentów a jego edycja odbywa się na komputerze użytkownika. Oprócz podglądu, program pozwala komentować, wysyłać mailem dodane pliki a także na drukowanie, jeżeli do telefonu podłączona jest drukarka. Ważną funkcją jest dziennik zmian plików a także punkt przywracania, dzięki czemu można łatwo i szybko przywrócić zmienione lub utracone dane.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 514
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Soonr Inc.
Rozmiar: 200 KB
Nazwa pliku:
Soonr to mała aplikacja pozwalająca na przeglądanie dokumentów. Z telefonu iPhone istnieje tylko możliwość podglądu dokumentów a jego edycja odbywa się na komputerze użytkownika. Program pozwala komentować, wysyłać mailem dodane pliki a także na drukowanie, jeżeli do telefonu podłączona jest drukarka. Ważną funkcją jest dziennik zmian plików a także punkt przywracania, dzięki czemu można łatwo i szybko przywrócić zmienione lub utracone dane.

Aplikacja Soonr jest darmowa i posiada 2GB wolnej przestrzeni dla użytkownika. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości miejsca na dysku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.