Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ13CGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.7

Sony Vaio VPCZ13CGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Ricoh.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 230
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ricoh
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RIDFMC-00227838-0042.EXE
Sony Vaio VPCZ13CGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Ricoh.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Sony Vaio VPCZ13CGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.7, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-EP45-UD3L (rev. 1.1) BIOS F2 czy Gateway ID59C Atheros Bluetooth Driver 7.01.000.18 for Windows 7. Sony Vaio VPCZ13CGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.